Yurdumuz

YurdumuzSABAH KAHVALTISI VE AKŞAM YEMEĞİ


Her Sabah Açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeği kendi mutfağımızda ev yemekleri yapan aşçımız tarafından yapılmaktadır. 7 gün boyunca kahvaltı ve akşam yemeğimiz mevcuttur.

Yurdumuzda Müdür ve Müdür Yardımcımız dönüşümlü olarak 24 saat kızlarımızla birlikte kalmaktadır.

Ziyaretçi odası ,çamaşır yıkama ve ütü odası, revir, personel odası,valiz odaları,mutfak, bahçe dinlenme alanı ve yemekhane bulunmaktadır. Yedek su deposu ve jeneratörümüzle 24 saat sıcak bir ortam sağlayan merkezi ısıtma sistemi mevcuttur. 24 saat güvenlik kameramız kayıt yapmaktadır.  Yangın çıkış koridorlarımız ve merdivenlerimiz her türlü denetimden geçmiştir.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz.

 

ULAŞIM


EGE ÜNİVERSİTESİ ' ine sekizyüz metre mesafede, Bornova'nın merkezinde,Bornova stadının arkasında, Bornova'nın her noktasına yürüyerek gidilebilecek nezih ve sakin bir semttedir. Küçük park, Büyük park ve Özkanlar pazar yerine yürüme mesafesindedir. Aşık Veysel Rekreasyon yürüyüş ve spor parkına çarpraz konumdadır.


YAŞAR ÜNİVERSİTESİ ' ne yurdumuzun önünden geçen minibüs ve otobüslerle on dakika da rahatlıkla gidilebilmektedir. Bornova metro durağından binilerek  Bölge metro Yaşar Üniversitesi durağına rahatlıkla ulaşılabilir.
İzmir şehirler arası otogarında inildiğinde servis araçları ile yurdun elli metre yakınındaki Bornova otobüs terminaline  rahatça ulaşılmaktadır. Terminale 50 metre mesafededir. 
İzmir'in her tarafına belediye otobüsleri ve münibüslerin geçtiği ana caddeye elli metre mesafededir.

İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ'ne ulaşım otobüs veya metro ile sağlanmaktadır.

İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ'ne ulaşım otobüs veya metro ile sağlanmaktadır.